16. schůze, 244. hlasování, 22. května 2003, 10:00
Nov. z. o převodu pozemků z vlastnictví státu na
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 193 | Je třeba: 97
A Ano: 57 | N Ne: 112 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 12Z Zdržel se: 3)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- A Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- N Petr Kott
- Z Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- N František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 11Z Zdržel se: 3)
- N Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 1)
- A Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- N Vladimír Mlynář
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 200 Nepřihlášen: 1)
- A František Beneš
- N Petr Bratský
- N Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- N Hana Kordová Marvanová
- N Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Libor Rouček
- N Josef Řihák
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Ouzký
- N Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- 0 Jaroslav Tvrdík
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 2)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- N Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 7 | 0 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 12 | 0 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 11 | 0 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 8 | 1 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 7 | 0 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 20 | 1 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Středočeský | 23 | 7 | 13 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 7 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 7 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 57 | 112 | 7 | 24 | 0 |