16. schůze, 240. hlasování, 22. května 2003, 09:55
Nov. z. o převodu pozemků z vlastnictví státu na
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 192 | Je třeba: 97
A Ano: 76 | N Ne: 15 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 1 | Z Zdržel se: 101 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- Z Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7Z Zdržel se: 5)
- A Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 4Z Zdržel se: 12M Omluven: 1)
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- A Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- N Hana Kordová Marvanová
- A Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- A Michal Kraus
- Z Oldřich Němec
- N František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 15)
- N Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- A Radim Turek
- Z Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- Z Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- A Vladimír Mlynář
- N Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Milan Bičík
- A Karel Černý
- N Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 2Z Zdržel se: 12)
- A Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5Z Zdržel se: 7)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 1 | 2 | 11 | 0 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 0 | 8 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 1 | 10 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 4 | 0 | 12 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 1 | 0 | 15 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 2 | 0 | 12 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 0 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 76 | 15 | 7 | 101 | 1 |