36. schůze, 142. hlasování, 3. listopadu 1995, 10:36
Vl.náv.nov.zákona o lesích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 15 | N Ne: 100 | 0 Nepřihlášen: 51 | Z Zdržel se: 34 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- X Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- X Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- N Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- 0 René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- N Karel Hrdý
- N Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- X Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 170 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- N František Kozel
- N Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- 0 František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 170 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 8)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- A Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- X Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 210 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- X Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 12 | 5 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 10 | 8 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 6 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 0 | 9 | 10 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 3 | 17 | 4 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 0 | 8 | 3 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 5 | 17 | 11 | 8 | 0 |
Severomoravský | 35 | 4 | 21 | 7 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 15 | 100 | 51 | 34 | 0 |