36. schůze, 125. hlasování, 3. listopadu 1995, 10:22
Vl.náv.nov.zákona o lesích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 49 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 50 | Z Zdržel se: 41 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- X Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- N Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- X Antonín Sochor
- X Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- X Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- X Jan Černý
- X Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- X Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- N Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- N Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- X Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- X Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- X Petr Brodský
- X František Brožík
- A Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 170 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- N Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- N Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 140 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- X Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 4 | 6 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 4 | 7 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 5 | 9 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 7 | 6 | 7 | 0 |
Západočeský | 17 | 5 | 6 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 8 | 17 | 11 | 5 | 0 |
Severomoravský | 35 | 8 | 14 | 8 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 49 | 60 | 50 | 41 | 0 |