36. schůze, 105. hlasování, 3. listopadu 1995, 09:55
Vl.náv.nov.zákona o lesích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 57 | N Ne: 59 | 0 Nepřihlášen: 62 | Z Zdržel se: 22 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- A Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- X Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- X Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- N Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- A Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 80 Nepřihlášen: 7)
- N Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- N Petr Brodský
- 0 František Brožík
- N Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 90 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 6)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- N Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- X Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 110 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 9 | 7 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 7 | 8 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 5 | 10 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 8 | 7 | 0 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 7 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 14 | 9 | 12 | 6 | 0 |
Severomoravský | 35 | 12 | 11 | 10 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 57 | 59 | 62 | 22 | 0 |