25. schůze, 387. hlasování, 22. května 1998, 11:57
Nov. zák. o daních z příjmu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 77 | N Ne: 81 | 0 Nepřihlášen: 34 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- N Petra Buzková
- 0 František Čech
- N Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- 0 Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Igor Němec
- N Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- Z Václav Krása
- A Libor Kudláček
- 0 Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- A Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Holub
- N Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 110 Nepřihlášen: 5)
- A Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- A Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Bratinka
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- A Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- A Jan Ruml
- A František Šnajdauf
- N Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 210 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- A Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- N Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 150 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- A Jiří Černota
- N Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 František Chobot
- A Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- A Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- 0 Milan Loukota
- N Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- 0 Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Josef Ullmann
- A Jan Vik
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 9 | 4 | 1 | 0 |
Středočeský | 21 | 10 | 7 | 3 | 1 | 0 |
Jihočeský | 14 | 5 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 8 | 6 | 5 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 11 | 5 | 0 | 0 |
Západočeský | 18 | 9 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 21 | 6 | 1 | 0 |
Severomoravský | 36 | 12 | 15 | 8 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 77 | 81 | 34 | 8 | 0 |