25. schůze, 373. hlasování, 22. května 1998, 11:32
Změna rozpočtu FNM
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 55 | N Ne: 75 | 0 Nepřihlášen: 50 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- 0 František Čech
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- N Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- A Igor Němec
- 0 Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- N Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Václav Hrubý
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- 0 Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 2)
- 0 Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- N Jaroslav Novák
- A Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Holub
- N Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- N Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- Z František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- N Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- Z František Novák
- N Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- Z Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Pavel Bratinka
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- A Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- A Jan Ruml
- A František Šnajdauf
- N Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 150 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- A Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- A Josef Molín
- Z Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 130 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- A Jiří Černota
- N Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- 0 František Chobot
- Z Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- 0 Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- 0 Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- N Josef Ullmann
- N Jan Vik
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 6 | 6 | 3 | 0 |
Středočeský | 21 | 3 | 8 | 6 | 4 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 |
Severočeský | 20 | 4 | 7 | 8 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 5 | 12 | 6 | 3 | 0 |
Západočeský | 18 | 7 | 8 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 15 | 9 | 4 | 0 |
Severomoravský | 36 | 8 | 13 | 11 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 55 | 75 | 50 | 20 | 0 |