25. schůze, 345. hlasování, 21. května 1998, 14:39
Úmluva o mezinárodním uznávání práv k letadlům
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 106 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 51 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- A Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- A František Čech
- Z Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Igor Němec
- 0 Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- Z Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Jan Bláha
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Libor Kudláček
- 0 Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- A Vlasta Parkanová
- Z Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- 0 Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Holub
- Z Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- 0 Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Bratinka
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- 0 Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 210 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 11)
- 0 Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- A Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- Z Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- Z Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 5)
- 0 Marek Benda
- A Jiří Černota
- A Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- 0 Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 4 | 7 | 0 |
Středočeský | 21 | 10 | 0 | 4 | 7 | 0 |
Jihočeský | 14 | 10 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 9 | 0 | 7 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 17 | 0 | 5 | 4 | 0 |
Západočeský | 18 | 9 | 0 | 6 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 21 | 0 | 9 | 11 | 0 |
Severomoravský | 36 | 17 | 0 | 14 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 106 | 0 | 51 | 43 | 0 |