25. schůze, 50. hlasování, 13. května 1998, 10:54
Volby do zastupitelstev
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 21 | N Ne: 63 | 0 Nepřihlášen: 46 | Z Zdržel se: 70 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- 0 Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- N František Čech
- Z Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- N Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- Z Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- Z Igor Němec
- Z Jaroslav Orel
- Z Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- Z Jan Bláha
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- Z Václav Hrubý
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- 0 Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- Z Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- Z Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- N Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- Z Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- Z Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7)
- N Drahoslava Bartošková
- Z Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- N František Kozel
- 0 Michal Kraus
- 0 Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- 0 Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- Z Václav Nájemník
- Z František Novák
- A Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- Z Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- Z Pavel Bratinka
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- 0 Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- N Anna Röschová
- N Jan Ruml
- N František Šnajdauf
- N Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 140 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 15)
- 0 Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- 0 Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- N Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- Z Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 15)
- 0 Marek Benda
- N Jiří Černota
- Z Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- Z Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- Z Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- Z Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Josef Ullmann
- A Jan Vik
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 9 | 5 | 8 | 0 |
Středočeský | 21 | 4 | 3 | 5 | 9 | 0 |
Jihočeský | 14 | 1 | 5 | 2 | 6 | 0 |
Severočeský | 20 | 3 | 6 | 5 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 8 | 9 | 7 | 0 |
Západočeský | 18 | 2 | 6 | 6 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 3 | 14 | 9 | 15 | 0 |
Severomoravský | 36 | 4 | 12 | 5 | 15 | 0 |
Celkem | 200 | 21 | 63 | 46 | 70 | 0 |