(Jednání pokračovalo ve 12.37 hodin.)

 

Místopředseda PSP Vojtěch Filip: Dobré odpoledne, vážené paní a pánové. Budeme pokračovat v přerušeném jednání. Vidím pana předsedu klubu TOP 09. Jistě mi dovolí, abych přečetl omluvy ještě předtím, než mu dám slovo.

Z dnešního jednání se na dobu do 14.30 omlouvá paní poslankyně Vlasta Bohdalová, pan poslanec David Kasal od 11.15 do 15.30 hodin, od 15 do 19 hodin pan poslanec Karel Rais, od 14 do 19 pan poslanec Bohuslav Chalupa, ze zdravotních důvodů se omlouvá z dnešního jednání paní poslankyně Jana Lorencová a od 12.30 do 17 hodin pan poslanec a předseda klubu sociální demokracie Roman Sklenák. Tolik omluvy z dnešního jednání.

Ještě před zahájením toho bodu pan předseda klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. Pane předsedo, máte slovo.

 

Poslanec Miroslav Kalousek: Dámy a pánové, dovolte mi dvě informace. Ta první je osobní. Osobně jsem velmi šťasten, že konečně vidím na schůzi naší Poslanecké sněmovny paní ministryni práce a sociálních věcí.

Ta druhá je, že skutečnost, že paní ministryně práce a sociálních věcí nebyla přítomna na bodu, který pokládáme za stěžejní pro ministra práce a sociálních věcí, nás vykolejila do té míry, že si dovoluji požádat o třicetiminutovou přestávku na klub TOP 09.

 

Místopředseda PSP Vojtěch Filip: Děkuji panu předsedovi poslaneckého klubu TOP 09. Já sice vyhlásím přestávku na poradu klubu a spojím ji s polední přestávkou, ale zklamu všechny členy organizačního výboru, protože vyhlásím jednání organizačního výboru na 12.50 hodin, tedy deset minut po přerušení, tak jak bylo rozhodnuto při minulém jednání. Čili přerušuji jednání do 14.30 hodin, tedy na polední přestávku, a zároveň svolávám organizační výbor Poslanecké sněmovny na 12.50 hodin. Děkuji.

 

(Jednání bylo přerušeno ve 12.40 hodin.) ***
Přihlásit/registrovat se do ISP