Sobota 9. února 2008

 

Pokračování společné schůze Senátu a Poslanecké sněmovny
9. února 2008 v 10.06 hodin

Přítomno: 81 senátorů a 200 poslanců

 

Předseda PSP Miloslav Vlček: Dobré ráno, vážené senátorky, vážené poslankyně, vážení senátoři, vážení poslanci, vážení členové vlády, milí hosté, zahajuji další jednací den 1. společné schůze obou komor Parlamentu a všechny vás vítám. Vítám i kandidáty na úřad prezidenta republiky zde ve Španělském sále Pražského hradu.

Na dnešní jednání jsem obdržel omluvu senátora Karla Bartáka. Protože jsme ho určili ověřovatelem této společné schůze, musíme dnes zvolit ověřovatele nového. Navrhuji, aby ověřovatelem byl senátor Rostislav Slavotínek. Má někdo jiné návrhy? Jestli tomu tak není, nyní můžeme o tomto návrhu hlasovat.

 

Prosím, aby byl zjištěn počet přítomných senátorů.

 

Táži se senátorů, kdo souhlasí, aby ověřovatelem této schůze byl za omluveného senátora Karla Bartáka senátor Rostislav Slavotínek. Kdo je proti?

V hlasování pořadové číslo 15 z přítomných 80 senátorek a senátorů pro návrh 76, proti nikdo. Senát s návrhem vyslovil souhlas.

 

Prosím, aby byl zjištěn počet přítomných poslanců.

 

Táži se poslanců, kdo souhlasí, aby ověřovatelem této schůze byl za omluveného senátora Karla Bartáka senátor Rostislav Slavotínek. Kdo je proti?

V hlasování pořadové číslo 15 z přítomných 200 poslankyň a poslanců pro návrh 200, proti nikdo. Poslanecká sněmovna s návrhem vyslovila souhlas.

 

Konstatuji, že ověřovatelem 1. společné schůze obou komor Parlamentu byl určen za omluveného senátora Karla Bartáka senátor Rostislav Slavotínek.

***


Související odkazyPřihlásit/registrovat se do ISP