12. schůze, 306. hlasování, 9. července 1997, 11:02
Posl.náv.nov. Ústavy ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 88 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 50 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- A František Čech
- 0 Václav Exner
- Z Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- 0 Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bláha
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Roman Češka
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- Z Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- 0 Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- N Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- Z Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- Z Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- N Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- 0 František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- A Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- N Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- 0 František Novák
- N Radomíra Nývltová
- 0 Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 7)
- A Pavel Bratinka
- A František Brožík
- 0 Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- 0 Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 23N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- A Michal Frankl
- N Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- 0 Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- N Jiří Václavek
- Z Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- 0 Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- A Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- N Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- N Jan Vik
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 3 | 6 | 3 | 0 |
Středočeský | 21 | 7 | 5 | 7 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 8 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Severočeský | 20 | 4 | 5 | 6 | 5 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 6 | 8 | 1 | 0 |
Západočeský | 18 | 7 | 4 | 7 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 23 | 10 | 6 | 2 | 0 |
Severomoravský | 36 | 16 | 8 | 6 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 88 | 42 | 50 | 20 | 0 |