12. schůze, 121. hlasování, 8. července 1997, 09:21
Vl. návrh stát. závěr. účtu ČR za rok 1996
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 184 | Je třeba: 93
A Ano: 95 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 16 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- N František Čech
- 0 Václav Exner
- Z Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Bláha
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- Z Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Roman Češka
- N Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- A Josef Holub
- N Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- N Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- N Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 14N Ne: 10Z Zdržel se: 2)
- A Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- N Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- N Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Bratinka
- N František Brožík
- A Tomáš Březina
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- Z Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- A Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 20N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- A Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- A Michal Frankl
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- Z Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- Z Miloslav Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- A Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N František Chobot
- A Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- A Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- N Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Josef Ullmann
- N Jan Vik
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 3 | 4 | 4 | 0 |
Středočeský | 21 | 12 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 9 | 8 | 1 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 14 | 10 | 0 | 2 | 0 |
Západočeský | 18 | 7 | 8 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 20 | 10 | 4 | 7 | 0 |
Severomoravský | 36 | 14 | 11 | 4 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 95 | 60 | 16 | 29 | 0 |