11. schůze, 64. hlasování, 16. května 1997, 15:30
Posl.náv.ústav.zák.o referendu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 57 | N Ne: 83 | 0 Nepřihlášen: 43 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- N Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- Z Václav Exner
- Z Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- Z Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- 0 Zdeněk Zajíček
- N Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bláha
- A Jan Černý
- 0 Václav Frank
- N Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- N Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- 0 Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 8)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- Z Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- A Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- N Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Bratinka
- N František Brožík
- N Tomáš Březina
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- A Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- A Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 200 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- N Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- 0 Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- N Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- 0 Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 160 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- N Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N František Chobot
- Z Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- 0 Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 9 | 6 | 4 | 0 |
Středočeský | 21 | 6 | 10 | 4 | 1 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Severočeský | 20 | 10 | 2 | 8 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 7 | 14 | 3 | 2 | 0 |
Západočeský | 18 | 5 | 8 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 9 | 20 | 8 | 4 | 0 |
Severomoravský | 36 | 9 | 16 | 8 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 57 | 83 | 43 | 17 | 0 |