7. schůze, 127. hlasování, 13. prosince 1996, 18:06
Návrh zákona o státním rozpočtu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 196 | Je třeba: 99
A Ano: 108 | N Ne: 51 | 0 Nepřihlášen: 4 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- N František Čech
- N Václav Exner
- A Petr Hulinský
- A Jan Kalvoda
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- A Ivan Mašek
- A Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
- A Ondřej Zemina
- N Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Bláha
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- A Roman Češka
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 7Z Zdržel se: 5)
- Z Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- Z Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- N Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 15N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Drahoslava Bartošková
- Z Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- N Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- Z Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Bratinka
- N František Brožík
- A Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- A Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- N Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 20N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11)
- A Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- A Vladimír Dlouhý
- A Michal Frankl
- N Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- N Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- Z Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 20N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N František Chobot
- A Pavla Jurková
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- A Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- N Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 9 | 1 | 1 | 0 |
Středočeský | 21 | 14 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 8 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 8 | 7 | 0 | 5 | 0 |
Východočeský | 26 | 15 | 5 | 1 | 5 | 0 |
Západočeský | 18 | 10 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 20 | 9 | 1 | 11 | 0 |
Severomoravský | 36 | 20 | 8 | 1 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 108 | 51 | 4 | 37 | 0 |