7. schůze, 126. hlasování, 13. prosince 1996, 18:06
Návrh zákona o státním rozpočtu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 197 | Je třeba: 99
A Ano: 87 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 3 | Z Zdržel se: 50 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- N František Čech
- N Václav Exner
- Z Petr Hulinský
- A Jan Kalvoda
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- A Ivan Mašek
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
- Z Ondřej Zemina
- Z Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bláha
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- A Roman Češka
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 10Z Zdržel se: 6)
- A Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- N Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- N Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 11Z Zdržel se: 3)
- A Drahoslava Bartošková
- Z Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- A Pavel Bratinka
- N František Brožík
- A Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- A Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- N Jan Ruml
- Z Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11)
- A Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- A Vladimír Dlouhý
- A Michal Frankl
- N Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- N Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 13)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N František Chobot
- A Pavla Jurková
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- Z Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- Z Libor Novák
- N Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 5 | 1 | 6 | 0 |
Středočeský | 21 | 12 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 7 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 4 | 10 | 0 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 12 | 11 | 0 | 3 | 0 |
Západočeský | 18 | 9 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 19 | 10 | 1 | 11 | 0 |
Severomoravský | 36 | 12 | 10 | 1 | 13 | 0 |
Celkem | 200 | 87 | 60 | 3 | 50 | 0 |