116. schůze, 52. hlasování, 6. srpna 2021, 13:02
Vládní návrh zákona, kterým se mění zákon č. 359/1999 Sb., o sociálně-
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 113 | Je třeba: 57
A Ano: 49 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 79 | Z Zdržel se: 57 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5Z Zdržel se: 10M Omluven: 11)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Jan Jakob
- A František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- Z Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- 0 Jan Richter
- M Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 8)
- Z Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- M Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- M Jan Farský
- M Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Olga Sommerová
- Z Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- M Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 12)
- 0 Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- 0 Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- 0 Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- M Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- M Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 8)
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- Z Libor Hoppe
- A Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 0 | 0 | 10 | 11 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 |
Plzeňský | 11 | 1 | 1 | 0 | 3 | 6 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 13 | 3 | 1 | 1 | 5 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 0 | 1 | 6 | 8 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 1 | 2 | 5 | 12 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 0 | 2 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 1 | 1 | 7 | 8 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 0 | 4 | 5 |
Zlínský | 12 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 |
Celkem | 200 | 49 | 7 | 8 | 57 | 79 |