5. schůze, 218. hlasování, 29. října 1996, 15:09
Návrh rozpočtu Pozemkového fondu ČR na r.96 5
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 120 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 21 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- N Václav Exner
- A Petr Hulinský
- A Jan Kalvoda
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- 0 Ivan Mašek
- 0 Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
- A Ondřej Zemina
- A Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Bláha
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Roman Češka
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- N Jaroslav Novák
- 0 Pavel Pešek
- 0 Václav Svoboda
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- A Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- Z Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- Z Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- N Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- N Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 20N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- N Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- N Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Pavel Bratinka
- 0 František Brožík
- A Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- A Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- A Jan Ruml
- Z Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- Z Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 26N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- Z Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Stanislav Bělehrádek
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- A Vladimír Dlouhý
- A Michal Frankl
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- N Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- Z Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Milan Uhde
- N Jiří Václavek
- 0 Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 22N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- Z František Chobot
- A Pavla Jurková
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- A Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- N Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Josef Ullmann
- N Jan Vik
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 2 | 4 | 2 | 0 |
Středočeský | 21 | 12 | 3 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 14 | 7 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 7 | 8 | 2 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 20 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Západočeský | 18 | 10 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 26 | 5 | 4 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 22 | 4 | 4 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 120 | 29 | 21 | 30 | 0 |