98. schůze, 207. hlasování, 21. dubna 2021, 14:53
Novela z. o mim.přísp.zaměstnanci při nařízené karanténě
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 92 | Je třeba: 47
A Ano: 82 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 107 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 16)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Jan Jakob
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Miroslav Samaš
- Z Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- M Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3M Omluven: 8)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3M Omluven: 10)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 13)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- M Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- M Jan Farský
- A Dominik Feri
- M Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- M Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2M Omluven: 6)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- M Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- A David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- N Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7M Omluven: 3)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9M Omluven: 14)
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- M Libor Hoppe
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- M Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6M Omluven: 6)
- A Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 0 | 0 | 1 | 16 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 0 | 2 | 5 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 | 10 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 0 | 0 | 2 | 13 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 1 | 0 | 1 | 9 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 1 | 5 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 0 | 0 | 14 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Celkem | 200 | 82 | 1 | 1 | 9 | 107 |