87. schůze, 296. hlasování, 24. března 2021, 16:21
Vl.n.z.o občanských průkazech - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 87 | Je třeba: 44
A Ano: 17 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 112 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 13)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Jan Jakob
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- Z Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- M Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- M Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- Z František Vácha
- N Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- Z Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Miloslava Rutová
- Z Pavel Šindelář
- Z Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 18)
- M Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- M Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- M Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- M Jan Farský
- M Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- M Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 12)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- M Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- M Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- N Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- N Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- Z Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 12)
- Z Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- Z Libor Hoppe
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- M Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 1 | 2 | 1 | 9 | 13 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 0 | 3 | 6 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Ústecký | 13 | 1 | 1 | 0 | 2 | 9 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 1 | 0 | 4 | 18 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 0 | 0 | 8 | 12 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 0 | 2 | 7 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 |
Vysočina | 10 | 0 | 2 | 0 | 3 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 3 | 0 | 5 | 12 |
Olomoucký | 12 | 0 | 1 | 0 | 3 | 8 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 0 | 2 | 5 |
Celkem | 200 | 17 | 17 | 1 | 53 | 112 |