87. schůze, 110. hlasování, 5. března 2021, 11:59
Vl.n.z. v souv.s elektronizací postupů orgánů veřejné moci
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 101 | Je třeba: 51
A Ano: 26 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 0 | M Omluven: 99 | Z Zdržel se: 57 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 12)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- M Miroslav Samaš
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- Z Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- M Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- M Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- Z František Navrkal
- N Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 12)
- M Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- M Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- A Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 11)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (Z Zdržel se: 1M Omluven: 10)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- M Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- M David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 11)
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- M Irena Blažková
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 2 | 0 | 8 | 12 |
Jihočeský | 13 | 2 | 3 | 0 | 3 | 5 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 0 | 1 | 9 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Ústecký | 13 | 1 | 1 | 0 | 6 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 0 | 0 | 5 | 12 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 1 | 0 | 8 | 11 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 0 | 1 | 10 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 |
Vysočina | 10 | 2 | 2 | 0 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 4 | 0 | 6 | 11 |
Olomoucký | 12 | 0 | 1 | 0 | 3 | 8 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 0 | 1 | 6 |
Celkem | 200 | 26 | 18 | 0 | 57 | 99 |