79. schůze, 211. hlasování, 27. ledna 2021, 15:03
Dodat.prot.mezi Francií a Mali-status sil Takuba
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 85 | Je třeba: 43
A Ano: 68 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 114 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 17)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Jan Jakob
- M František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- M Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- M Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 2M Omluven: 8)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- M František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 16)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- M David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11M Omluven: 11)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 1M Omluven: 6)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- A Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4M Omluven: 6)
- M Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 1M Omluven: 7)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- M Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 3M Omluven: 11)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 1M Omluven: 6)
- A Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 2M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 2 | 1 | 0 | 17 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 0 | 1 | 8 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 13 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 0 | 0 | 1 | 16 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 0 | 0 | 6 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 3 | 0 | 0 | 11 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 0 | 0 | 6 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 68 | 13 | 1 | 4 | 114 |