79. schůze, 209. hlasování, 27. ledna 2021, 12:53
Návrh na jmenování členů Kontrolní rady Grantové agentury České republ
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 96 | Je třeba: 49
A Ano: 64 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 103 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 17)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Jan Jakob
- N František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- M Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- Z František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- M František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 14)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- N Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- M Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- M David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 10)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- A Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5M Omluven: 5)
- M Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- M Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 8)
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 1 | 0 | 1 | 17 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 1 | 1 | 7 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 0 | 3 | 6 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 9 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 2 | 0 | 1 | 14 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 1 | 0 | 3 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 0 | 2 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 1 | 0 | 4 | 8 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 0 | 3 | 5 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 64 | 7 | 1 | 25 | 103 |