72. schůze, 116. hlasování, 4. prosince 2020, 12:15
Vl.n.z. o distribuci očkování proti onemocnění COVID-19
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 97 | Je třeba: 49
A Ano: 78 | N Ne: 15 | 0 Nepřihlášen: 0 | M Omluven: 103 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 2M Omluven: 15)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 1M Omluven: 5)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- M Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4M Omluven: 7)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 2M Omluven: 5)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- M František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- M Dominik Feri
- N Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- A David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 2M Omluven: 11)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- N Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1M Omluven: 10)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 6)
- M Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- M David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 1M Omluven: 5)
- A Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 14)
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 3M Omluven: 4)
- M Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2M Omluven: 10)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 2 | 0 | 0 | 15 |
Jihočeský | 13 | 7 | 1 | 0 | 0 | 5 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 0 | 0 | 7 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 1 | 0 | 1 | 7 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 2 | 0 | 0 | 11 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6 |
Vysočina | 10 | 4 | 1 | 0 | 0 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 1 | 0 | 1 | 14 |
Olomoucký | 12 | 5 | 3 | 0 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 |
Celkem | 200 | 78 | 15 | 0 | 4 | 103 |