49. schůze, 252. hlasování, 19. června 2020, 11:29
Novela z. o urychlení výstavby dopravní infrastruktury
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 129 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 3 | M Omluven: 42 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- Z František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z František Navrkal
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- N Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- A Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9N Ne: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 15 | 2 | 1 | 4 | 4 |
Jihočeský | 13 | 11 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 11 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 1 | 1 | 6 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 0 | 2 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 1 | 0 | 2 | 7 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 129 | 5 | 3 | 21 | 42 |