49. schůze, 196. hlasování, 5. června 2020, 11:59
Stanovisko Poslanecké sněmovny k zásluhám československých legionářů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 82 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 59 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- 0 David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 8)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- M Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 0 | 0 | 8 | 4 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 6 | 1 | 0 | 4 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 0 | 4 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 2 | 0 | 6 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 1 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 1 | 2 | 6 | 6 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 3 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 |
Celkem | 200 | 82 | 7 | 14 | 59 | 38 |