50. schůze, 28. hlasování, 4. června 2020, 17:45
Skupiny občanů, kterým se nedostalo pomoci
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 119 | Je třeba: 60
A Ano: 49 | N Ne: 8 | 0 Nepřihlášen: 30 | M Omluven: 51 | Z Zdržel se: 62 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- 0 Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- M Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 8)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- A Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- N Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 9)
- Z Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 8)
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- M Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 1 | 4 | 9 | 7 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 3 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 4 | 1 | 1 | 4 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 1 | 4 | 4 | 8 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 0 | 4 | 6 | 9 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 1 | 7 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 3 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 0 | 4 | 6 | 8 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 2 | 5 | 2 |
Celkem | 200 | 49 | 8 | 30 | 62 | 51 |