18. schůze, 55. hlasování, 28. dubna 1994, 11:38
Interpelace, otázky a podněty posl. PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 114 | Je třeba: 58
A Ano: 19 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 86 | Z Zdržel se: 35 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- 0 Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- X Jan Decker
- X Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- N Jan Černý
- X Václav Frank
- N Josef Janeček
- N Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- 0 Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- 0 René Hába
- X Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- N Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 150 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 7)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- N Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 9)
- 0 Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- X Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- X Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- 0 Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 7 | 11 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 7 | 6 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 3 | 6 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 4 | 14 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 8 | 13 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 4 | 5 | 5 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 2 | 15 | 17 | 7 | 0 |
Severomoravský | 35 | 1 | 11 | 14 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 19 | 60 | 86 | 35 | 0 |