45. schůze, 58. hlasování, 22. dubna 2020, 12:37
Vl.n.z.o opatř.ke zmírnění dopadů SARS CoV-2 na nájemce byt.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 178 | Je třeba: 101
A Ano: 121 | N Ne: 31 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 4M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- N František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- Z František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- 0 Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 1M Omluven: 2)
- N Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 3Z Zdržel se: 5)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- A Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8N Ne: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 5 | 0 | 3 | 4 |
Jihočeský | 13 | 8 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 10 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 5 | 2 | 6 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 3 | 0 | 5 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 9 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 121 | 31 | 8 | 26 | 14 |