18. schůze, 27. hlasování, 26. dubna 1994, 17:13
Vl. návrh zákona o silniční dopravě
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 147 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 32 | Z Zdržel se: 21 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 170 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- A René Hába
- X Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- X Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- X Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- A Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 320 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 280 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 17 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 18 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 10 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 0 | 4 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 18 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 12 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 32 | 0 | 4 | 5 | 0 |
Severomoravský | 35 | 28 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 147 | 0 | 32 | 21 | 0 |