40. schůze, 309. hlasování, 13. února 2020, 09:13
Písemná interpelace M. Grebeníčka na A. Babiše ve věci usnesení PS z 6
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 90 | Je třeba: 46
A Ano: 55 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 57 | M Omluven: 53 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- 0 Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- M František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- 0 Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 11)
- 0 Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- M Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- 0 Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- A Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- 0 Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- 0 Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- Z Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 0 | 13 | 2 | 4 |
Jihočeský | 13 | 3 | 0 | 4 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 2 | 0 | 3 | 3 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 0 | 6 | 1 | 11 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 0 | 4 | 8 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 11 | 3 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 3 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 |
Celkem | 200 | 55 | 0 | 57 | 35 | 53 |