40. schůze, 267. hlasování, 12. února 2020, 16:39
Novela z. - daňový řád
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 268, stenoprotokol č. 402). Hlasování bylo opakováno (č. 269).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 92 | N Ne: 72 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- N Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 7)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
(námitka proti hlasování) - A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 4M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- Z Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 7 | 2 | 2 | 1 |
Jihočeský | 13 | 5 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 6 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 4 | 0 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 10 | 1 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 6 | 0 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 2 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 92 | 72 | 6 | 16 | 14 |