40. schůze, 252. hlasování, 12. února 2020, 12:19
Novela z. o ochraně veřejného zdraví - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 20 | N Ne: 63 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 93 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- N Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- M František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 5)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- N Jan Farský
- Z Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- N Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 11M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- M David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 7)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 6 | 3 | 11 | 2 |
Jihočeský | 13 | 1 | 5 | 1 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 4 | 1 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 7 | 0 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 6 | 0 | 11 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 7 | 0 | 11 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 3 | 1 | 6 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 2 | 0 | 6 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 8 | 2 | 11 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 4 | 1 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 0 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 20 | 63 | 9 | 93 | 15 |