40. schůze, 226. hlasování, 12. února 2020, 10:48
Novela z. o Nejvyšším kontrolním úřadu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 40 | N Ne: 119 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 11Z Zdržel se: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- N František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 10Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- A Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- N David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 13Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- M David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 8)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 13Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 8Z Zdržel se: 1)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 14 | 1 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 3 | 8 | 0 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 7 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 11 | 0 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 10 | 0 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 13 | 0 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 8 | 0 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 6 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 13 | 0 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 0 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 8 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 40 | 119 | 1 | 27 | 13 |