40. schůze, 173. hlasování, 30. ledna 2020, 18:35
Závěrečná zpráva Vyšetřovací komise k OKD
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 80 | Je třeba: 41
A Ano: 9 | N Ne: 62 | 0 Nepřihlášen: 53 | M Omluven: 67 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 11M Omluven: 6)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- M Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- N Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- N František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 10)
- 0 Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- M Marek Benda
- M Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- N Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- M David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- Z Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- N Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Mikuláš Ferjenčík
- 0 Jan Chvojka
- 0 David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- 0 Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- 0 Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 7M Omluven: 7)
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- 0 Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- 0 David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Milan Feranec
- M Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 6)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- 0 František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 3 | 6 | 11 | 0 | 6 |
Jihočeský | 13 | 2 | 6 | 4 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 1 | 0 | 5 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Ústecký | 13 | 0 | 4 | 1 | 1 | 7 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 7 | 6 | 1 | 10 |
Liberecký | 8 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 11 | 3 | 3 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 5 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 0 | 2 | 4 | 1 | 3 |
Vysočina | 10 | 0 | 1 | 4 | 1 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 7 | 7 | 0 | 7 |
Olomoucký | 12 | 0 | 6 | 1 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 |
Celkem | 200 | 9 | 62 | 53 | 9 | 67 |