40. schůze, 158. hlasování, 29. ledna 2020, 17:21
Vl.n.z. o provádění zvl.režimů v oblasti zahr.obchodu - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 67 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 85 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- M Milan Pour
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- Z František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jan Richter
- A Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8Z Zdržel se: 12M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 0 | 3 | 9 | 6 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 2 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 0 | 3 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Ústecký | 13 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 3 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 0 | 0 | 12 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 0 | 3 | 10 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 1 | 7 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 67 | 0 | 13 | 85 | 35 |