39. schůze, 103. hlasování, 29. listopadu 2019, 13:06
Vl.n.z, kterým se mění některé volební zákony
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 123 | Je třeba: 62
A Ano: 59 | N Ne: 35 | 0 Nepřihlášen: 77 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- 0 Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- 0 Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- A Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- 0 David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 6)
- 0 Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- 0 Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- 0 Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- N Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A František Navrkal
- 0 Jan Richter
- N Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 8)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- 0 František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 5 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 5 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 4 | 13 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 2 | 10 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 2 | 7 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Středočeský | 26 | 11 | 5 | 9 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 4 | 3 | 5 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 3 | 8 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 59 | 35 | 77 | 29 | 0 |