39. schůze, 16. hlasování, 27. listopadu 2019, 09:13
Vl.n.z. - v oblasti regulace podnikání na finančním trhu - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 49 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 55 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- Z František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- M František Navrkal
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12M Omluven: 6)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- M Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 7 | 2 | 7 | 3 |
Jihočeský | 13 | 3 | 3 | 1 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 6 | 2 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 0 | 3 | 12 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 8 | 2 | 8 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 5 | 0 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 |
Vysočina | 10 | 3 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 5 | 2 | 5 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 49 | 56 | 13 | 55 | 27 |