17. schůze, 110. hlasování, 24. března 1994, 10:43
Vl.návrh zák.-vlastn.vztahy k bytům
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 19 | N Ne: 87 | 0 Nepřihlášen: 34 | Z Zdržel se: 60 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- N Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- X Jan Decker
- N Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- X Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- N Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- X Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- N Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- N Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- X René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- N Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- 0 Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 140 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Vlastimil Doubrava
- N Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- N František Kozel
- N Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- N Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- 0 František Brožík
- X Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 140 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 19)
- N Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- X Jan Jegla
- N Jiří Karas
- X Jan Kasal
- X Petr Kavan
- X Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- X Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- X Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 180 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- N Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- X Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- N Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- N Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 10 | 1 | 10 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 9 | 4 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 6 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 7 | 4 | 9 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 14 | 6 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 1 | 9 | 3 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 2 | 14 | 6 | 19 | 0 |
Severomoravský | 35 | 3 | 18 | 7 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 19 | 87 | 34 | 60 | 0 |