17. schůze, 99. hlasování, 24. března 1994, 10:29
Vl.návrh zák.-vlastn.vztahy k bytům
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 42 | N Ne: 100 | 0 Nepřihlášen: 33 | Z Zdržel se: 25 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- N Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- N Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- N Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- N Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- N René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- N Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- N Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- X František Kozel
- X Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- N Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- X František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 200 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- N Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- X Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 130 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- X Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- X Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- N Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- 0 Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 16 | 1 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 11 | 4 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 3 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 12 | 5 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 14 | 5 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 9 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 20 | 6 | 2 | 0 |
Severomoravský | 35 | 8 | 13 | 7 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 42 | 100 | 33 | 25 | 0 |