17. schůze, 98. hlasování, 24. března 1994, 10:28
Vl.návrh zák.-vlastn.vztahy k bytům
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 28 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 34 | Z Zdržel se: 102 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12)
- X Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- X Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- X Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- X Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- X Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- X Václav Frank
- X Josef Janeček
- N Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- X Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- N Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 11)
- X Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- X René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- X Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- 0 Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 14)
- 0 Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- X František Kozel
- X Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- X Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- N Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- X Petr Brodský
- X František Brožík
- X Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 23)
- X Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- X Jan Jegla
- X Jiří Karas
- X Jan Kasal
- X Petr Kavan
- N Robert Kolář
- X Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- X Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- X Luboš Němec
- X Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 20)
- X Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- X Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- X Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- N Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- X František Pluhař
- A Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 6 | 2 | 12 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 4 | 4 | 9 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 4 | 3 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 2 | 5 | 11 | 0 |
Východočeský | 26 | 3 | 4 | 5 | 14 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 3 | 2 | 10 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 4 | 8 | 6 | 23 | 0 |
Severomoravský | 35 | 3 | 5 | 7 | 20 | 0 |
Celkem | 200 | 28 | 36 | 34 | 102 | 0 |