34. schůze, 55. hlasování, 12. září 2019, 10:24
Písemná interpelace O.Richterové na J.Maláčovou ve věci systemizace sl
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 89 | Je třeba: 45
A Ano: 73 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 63 | M Omluven: 48 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- 0 Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- M František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- 0 František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- 0 Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- M Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- M Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- M David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- 0 Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- 0 Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- A David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- 0 Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 11M Omluven: 5)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- 0 Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- M David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 0 | 10 | 1 | 5 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 5 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 0 | 9 | 2 | 8 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 0 | 4 | 4 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 5 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 0 | 11 | 0 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 2 | 3 | 4 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 73 | 0 | 63 | 16 | 48 |