34. schůze, 33. hlasování, 10. září 2019, 17:36
Vl.n.z.o změně zák.v souv.s přij. z. o znalcích a soud.tlum. - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 69 | N Ne: 73 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- N Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- A Dominik Feri
- M Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- N Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 4M Omluven: 1)
- M Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 6Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 12 | 9 | 1 | 1 | 3 |
Jihočeský | 13 | 5 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 4 | 7 | 0 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 4 | 0 | 6 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 8 | 3 | 5 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 6 | 0 | 7 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 4 | 2 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 69 | 73 | 6 | 36 | 16 |