33. schůze, 58. hlasování, 10. července 2019, 13:05
Návrh na jmenování člena KR TA ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 112 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 55 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 30 Nepřihlášen: 9)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- 0 Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- 0 František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- A Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8N Ne: 1M Omluven: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 5)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 3 | 9 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 1 | 4 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 3 | 10 | 1 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 2 | 4 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 8 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 2 | 5 | 0 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 2 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 112 | 18 | 55 | 2 | 13 |