33. schůze, 39. hlasování, 10. července 2019, 11:55
Novela z. o důchodovém pojištění
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 29 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 73 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- 0 Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- 0 Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- Z František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- N Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- Z Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- N Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- N Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 12Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 5)
- N Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 7 | 2 | 11 | 2 |
Jihočeský | 13 | 1 | 5 | 1 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 6 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 2 | 7 | 1 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 6 | 1 | 10 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 12 | 0 | 7 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 8 | 1 | 8 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 1 | 4 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 29 | 74 | 8 | 73 | 16 |