27. schůze, 182. hlasování, 8. března 2019, 12:55
Novela z. o prodejní době
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 44 | N Ne: 105 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 7M Omluven: 3)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- M Jan Farský
- N Dominik Feri
- M Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- N David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 13M Omluven: 3)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- N Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- N David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 6M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 11 | 1 | 4 | 6 |
Jihočeský | 13 | 2 | 7 | 2 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 7 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 2 | 9 | 1 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 12 | 1 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 13 | 0 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 12 | 2 | 1 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 0 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 44 | 105 | 9 | 14 | 28 |