27. schůze, 113. hlasování, 6. března 2019, 18:43
Novela z. o obchodních korporacích - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 29 | N Ne: 68 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 29 | Z Zdržel se: 67 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 12Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- N Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 9)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- M Jan Farský
- M Dominik Feri
- M Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- N Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- M David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- Z Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- N Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 12 | 0 | 5 | 5 |
Jihočeský | 13 | 3 | 3 | 1 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 4 | 0 | 5 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 13 | 1 | 3 | 2 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 7 | 1 | 5 | 9 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 10 | 1 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 0 | 7 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 7 | 2 | 9 | 3 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 0 | 7 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 29 | 68 | 7 | 67 | 29 |