16. schůze, 135. hlasování, 17. února 1994, 13:03
Odp. členů vlády na interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 112 | Je třeba: 57
A Ano: 48 | N Ne: 34 | 0 Nepřihlášen: 88 | Z Zdržel se: 30 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- N Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- X Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- X Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- 0 Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- X Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- 0 Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- N Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- A Petr Brodský
- X František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- N Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 6)
- A Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- A Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- 0 Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 6)
- X Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 4 | 13 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 2 | 10 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 5 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 1 | 16 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 9 | 5 | 8 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 5 | 6 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 9 | 9 | 17 | 6 | 0 |
Severomoravský | 35 | 12 | 4 | 13 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 48 | 34 | 88 | 30 | 0 |