27. schůze, 35. hlasování, 5. března 2019, 16:44
Novela z. o služeb. poměru příslušníků bezpečnostních sborů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 183 | Je třeba: 92
A Ano: 40 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 69 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 6)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- 0 David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- 0 Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- N Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- Z Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- 0 Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- 0 František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 5)
- N Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 0 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 11 | 1 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 9 | 1 | 9 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 4 | 3 | 9 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Středočeský | 26 | 5 | 8 | 5 | 8 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 6 | 1 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 0 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 3 | 2 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 40 | 74 | 17 | 69 | 0 |