26. schůze, 164. hlasování, 1. února 2019, 10:36
Novela z. o pobytu cizinců na území ČR - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 40 | N Ne: 35 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 88 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- N Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- 0 Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- M Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- Z David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- N Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- M David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- 0 Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 5 | 3 | 9 | 2 |
Jihočeský | 13 | 3 | 2 | 1 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 0 | 6 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 2 | 3 | 0 | 8 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 1 | 4 | 11 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 0 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 5 | 1 | 10 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 1 | 6 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 1 | 5 | 1 |
Vysočina | 10 | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 4 | 2 | 8 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 2 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 2 | 2 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 40 | 35 | 20 | 88 | 17 |